Sistem nasıl çalışıyor?

001

Başvuru formunu doldurun ve ekibimiz sizinle hemen iletişime geçsin.

008

Kurumunuzla anlaşma yapıldıktan sonra sisteme dahil edilirsiniz ve talebiniz kadar ücretsiz eğitim kodu tarafınıza sağlanır.

002

Çalışanlarınız, onlara ilettiğiniz kodlarla sistemimizde ki onlarca eğitimden ücretsiz faydalanır.

AKADEMAS’ın Avantajları Nelerdir?

003

AKADEMAS, eğitim tasarruflarınızı yönetmek ve mutlu çalışanlar oluşturmak için harika bir seçenektir. Programımıza katılarak çalışanlarınızın iş verimini arttırabilir, kurum sadakatini güçlendirebilir ve çalışanlarınızın daha bilgili bireyler olmalarını sağlayarak eğitim masraflarınızı azaltabilirsiniz.

002

Sistem sayesinde çalışanlarınız AKADEMAS online eğitim sistemine ücretsiz giriş imkanı elde eder. Araştırmalara göre; kariyeri için eğitim araştırmaları yapan çalışanları destekleyen işletmelerin iş performanslarında artış olduğu bilinen bir gerçektir.

004

Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim Kültür Örgütü (UNESCO) ‘ne göre AB üye ülkeleri, çalışan bireylere ayda en az 6 saat eğitim içerikli bir faaliyet de bulunmayı öneriyor. Eğitim faaliyetleri zihni ve vücut sağlığını korur.

Maliyeti Nedir?

007

50 ve üzeri çalışanı olan bir işletme iseniz çalışan sayınızı belgelemeniz halinde online eğitimleri ve Dijital sertifikaları kurumunuza ve doğal olarak çalışanlarınıza ücretsiz olarak sunuyoruz.  50 ve altı çalışanı olan bir işletmeyseniz üzülmeyin. Elbette size özel indirimler sağlayabiliriz. İletişimde olmamız yeterlidir.

mutlu

AKADEMAS kurumunuz çalışanlarına ücretsiz sertifikalı eğitim imkanı sunar. AKADEMAS ile çalışanlarınız onlarca online eğitime ücretsiz erişebilir. Her ay eğitimlerimizin sayısı artmaktadır. Her adımda profesyonel destek sunmak adına müşteri destek hattımızı çalışma saatlerinde sizin için hazır bulunduruyoruz. İnsan kaynakları, eğitim departmanı ya da finans departmanınıza hiç bir ek iş yükü oluşturmuyoruz.

Ücretsiz sisteme başvurmak için 31.01.2017 tarihine kadar aşağıdaki formu doldurunuz. Yalnızca ilgili birim yöneticilerinin başvuruları dikkate alınacaktır.