Özgürce Eğitim var ! Eğitim Özgürlüğü var !

AKADEMAS™  sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler, ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına, mekânına, tekrar tekrar ulaşabilir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle ulaşılabilirliği oldukça yüksektir.

Gerçekçidir !  Kopya, açık, genel eğitim notları yok ! Uzmanlaşmaya yönelik içerik var !

Özel eğitimlerimiz akademik tabanlı olmasının yanında tamamen ihtiyaca yönelik nokta atışı eğitimlerdir. Örnek vermek gerekirse “İnsan Kaynakları Eğitimi” adında genel bir eğitim AKADEMAS™’ta kesinlikle yer almaz. Çünkü “İnsan Kaynakları Eğitimi” en az 4 yıllık bir üniversite sürecini içeren uzun soluklu ve çok detaylı bir eğitimdir. Böyle bir eğitim isimlendirmesi ve içeriği sertifika eğitiminin özüne ve süresine uymayacaktır.  Kariyerinde insan kaynaklarına odaklanmış bir birey, “İnsan Kaynaklarında Personel Seçme Süreci”  gibi sadece uzmanlaşmak istediği konu üzerinde eğitime ihtiyaç duyacaktır.  Eğitimlerimiz genel içeriklerden ziyade tamamen uzmanlaşmaya yönelik, tüm telif hakları Akademi Bilgi™’ye ait uzman ve akademisyenlerin oluşturduğu yüzyüze özel eğitimlerdir.

İspatlanabilir, Hakedilmiş Sertifika !

AKADEMAS™’ta gerek yüzyüze özel eğitimlerde gerek online eğitimlerde daima akademik içerikli öz bilgiler sunulur ve sınav yapılır. AKADEMAS™ sisteminde yalnızca video izletip  katılım sertifikası düzenlenmez. Video içerikler bazı eğitimleri destekleme amaçlı verilmektedir. Online eğitimlerde online sınavı, özel eğitimlerde ise final sınavı geçen her katılımcı AKADEMAS™ BAŞARI SERTİFİKASI’na sahip olabilir. Katılımcılarımıza sağlanan kayıtlı sertifikalar benzersiz olarak numaralandırılmış, karekodlu, taklit edilemez hologram mühürlü, ilgili eğitmen ve kurum yetkilisi tarafından ıslak imzalı olarak, Akademi Bilgi™ kurumları tarafından düzenlenir. İşveren kurumlar yada bireyler tarafında tarafından sertifikaların orijinalliği sertifika numarası ile sitemizden ve 4 farklı ülkedeki eğitim noktalarının web sitelerinden doğrulanabilir.

 

 

AKADEMAS™ hakkında…

AKADEMAS™ bir Akademi Bilgi™ hizmetidir.  Akademi Bilgi™, eğitim içeriklerini Türkiye’nin ve İngiltere’nin öncü üniversite ve kolejleri ile işbirliği içerisinde; profesör, doçent, doktor ve sektörünün uzmanı olan kişiler tarafından oluşturulmuş eğitim içeriklerini aday üyelerine sunan dijital eğitim sağlayıcı kurumdur. AKADEMAS™ bünyesinde, profesyonel gelişim eğitimleri ve türevleri bir çok eğitim içerikleri bir arada sunulur. Kuruluş felsefesi olarak belirlediğimiz vizyonumuz, bireylerin ve gerçek hayata uygun gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler vermektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışını ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşımı sunmaktayız. AKADEMAS™ hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz “hakkımızda” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.