Burada aklınıza takılan bir çok şeyin bir cevabı var. Bakmak ister misiniz?

ÜCRETSİZ - Dijital Kayıtlı Sertifika nedir?

YÖNAD tarafından onaylı kayıtlı dijital sertifika, elektronik ortamda sunulan bir sertifikadır. Aldığınız eğitime ait tüm dersleri bitirdikten sonra yapılan sertifika sınavından en az %50 ve üzeri puan aldığınızda, YÖNAD onaylı kayıtlı dijital sertifikanız anında üretilir. Dijital Kayıtlı Sertifika yalnızca size özel benzersiz numara ve link içerecek şekilde sınavı başarıyla geçtikten sonra 10 yıl süreyle geçerli olmak üzere anında düzenlenir.Size özel kayıtlı dijital sertifika numaranızı/linkinizi özgeçmişinize yazabilir veya ilgili kurumlara iletebilirsiniz. İşverenler sistemimize dahil network kuruluşlardan veya sitemizdeki sorgu kısmından doğrulama işlemini yapabilir.

Dijital Kayıtlı Sertifika hizmetimiz ÜCRETSİZDİR. Bu hizmet, eğitime dahil olup ayrıca ücret talep edilmez.

14,90 TL - Elektronik Kayıtlı Sertifika nedir?

YÖNAD tarafından onaylı kayıtlı e-sertifika, üzerinde eğitim sorumlusu imzası, kurum yetkilisi imzası, kayıtlı sertifika numarası, karekod içeren adobe PDF formatında elektronik bir sertifikadır. Kayıtlı e-sertifikanız yalnızca size özel benzersiz kayıtlı dijital belge numarası içerecek şekilde düzenlenir ve tarafınıza e-posta yoluyla gönderilir. Dilerseniz size özel kayıtlı e-sertifikanızı ilgili kurumlara  iletebilir, dilerseniz yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

e-sertifika  ücreti 14,90 TL dir.

29,90 TL - Hologramlı Kayıtlı Sertifika nedir?

Aldığınız eğitime ait tüm dersleri bitirip, sertifika sınavından en az %50 ve üzeri puan aldığınızda, anında YÖNAD onaylı  “Dijital Kayıtlı Sertifika” sahibi olursunuz. Kayıtlı sertifikanız yalnızca size özel kayıtlı belge numarası içerecek şekilde düzenlenir. Dilerseniz size özel kayıtlı sertifika linkinizi/numaranızı özgeçmişinize yazabilir veya ilgili kurumlara iletebilirsiniz. Hologramlı Kayıtlı Sertifika üzerinde ilgili eğitmen imzası, kurum yetkilisi imzası, kayıtlı belge numarası ve hologramlı güvenlik mühürü içeren fiziksel sertifikadır. Hologramlı sertifikalarımız sahteciliğe karşı önlem amaçlı olarak, Uluslararası Hologram Üreticileri Birliği (İHMA) tarafından kayıt altına alınarak dünya çapında tescil edilmiştir.

Hologramlı sertifika belgesi 29,90 TL dir.  Kargo 9,99 TL dir. 75 TL üzeri sertifika siparişinde  kargo ücretsizdir.

Eğitimler neden online?

Çünkü gelecek online! AKADEMAS™ sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına , mekanına, tekrar tekrar ulaşabliir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle , ulaşılabilirliği oldukça yüksektir. 

Eğitimlere tabletimden yada telefonumdan katılabilir miyim?

Elbette. Akıllı telefonunuzdan tabletinizden sisteme girebilirsiniz. %100 uyumludur. 

Siteniz güvenli mi?

AKADEMAS™ web sitesine dair tüm bilgiler, GeoTrust ilekorunan 256 bit SSL protokolü ile tam güvence altındadır. Gerek üye olma işlemleri, gerek kredi kartı işlemleri vs. tüm aşamalar SSL koruması altındadır. Gönül rahatlığı ile tüm işlemleriniz  yapabilirsiniz.

Destek alabilir miyim?

Yeter ki isteyin 🙂 İletişim kısmından her türlü destek araçlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili derslerin alt kısmındaki “soru/cevap” kısmından da yazabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği mevcut mudur?

Evet, kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur. tüm hizmetlerimiz dilerseniz kapıda ödeme nakit yada kapıda ödeme kredi kartıyla alabilirsiniz. 

Kredi kartına taksit seçeneği var mı?

Evet, bir çok kredi kartına 3 / 6 / 9 taksit yapılmaktadır.

Eğitimleri almak için ne yapmalıyım?

Satın almak istediğiniz eğitimlerin üzerindeyken “Eğitime Katıl” butonunu tıklayarak  satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz tüm eğitimleri işaretledikten sonra, sayfanın altındaki “Satın Al” butonunu kullanarak kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Satın alma işlemi kredi kartı, BKM Express yada banka havalesi/EFT ile yapılmaktadır.  AKADEMAS™ da kredi kartına dair tüm bilgiler, GeoTrust ile yapılan 256 bit SSL protokolü ile tam güvence altındadır. Kredi kartı bilgileri kesinlikle saklanmamaktadır.

İndirim koduyla eğitim almak için ne yapmalıyım?

Almak istediğiniz eğitimlerin üzerindeyken “Eğitime Katıl” butonunu tıklamanız halinde ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Ödeme sayfasının üst kısmında “Kuponunuz var mı?” yazan yere hediye kodunuzu/indirim kodunuzu yazıp “Kuponu uygula” kısmına tıklamanız halinde sepet tutarınız güncellenecektir. Üyeliğinize ait gerekli formları doldurduktan sonra aşağıdaki “Siparişi onayla” butonuna tıklayarak siparişi tamamlayabilirsiniz. AKADEMAS™ da tüm bilgiler, GeoTrust ile yapılan 256 bit SSL protokolü ile tam güvence altındadır.

Satın aldığım eğitime nasıl ulaşabilirim?

Profilim sayfasında iken sağ tarafında aldığınız tüm eğitimler mevcuttur.

Eğitimleri ne kadar sürede tamamlayabilirim?

Satın aldığınız eğitimlerin  kullanım süresi aksi belirtilmedikçe 30 gündür. Fakat bu süre tamamen size bağlıdır. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri 2-3 saat içerisinde, bazılarınıda 2-3 gün içerisinde tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız eğitimin kalan kapanma süresi “Profilim” sayfasında görülebilir.

Aynı anda birden fazla eğitim satın alabilir miyim?

Evet, ilgili dersleri “Sepete Ekle” yada “Eğitime Katıl” kutusunu tıklayarak istediğiniz kadar eğitim alabilirsiniz. Sayfanın en altında işaretlediğiniz eğitimlerin toplam tutarı yer alır. Satın Al butonunu tıkladığınızda ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

Konaklama, ulaşım vb. imkanları sağlıyor musunuz?

Bazı özel eğitim içeriklerinde (belirtildikleri takdirde) konaklama, yemek, uçakla ulaşım vb. imkanlar sunulmaktadır. Bilgi için bizimle iletişim kurmanızda fayda var 🙂

Sınav nasıl yapılıyor?

Online eğitimler kapsamında başarınızı ölçmek amacıyla ortalama 10 sorudan oluşan çoktan seçmeli sorulardan oluşan çevrimiçi bir sınav yapılacaktır. Eğitim sonunda yapılan sınavdan en az %50 başarı almanız halinde, kişiye özel KAYITLI DİJİTAL SERTİFİKA anında üretilecektir.  

Sertifikalar bana ne kazandırır?

“Aslolan bilgidir. Bilgiyi ispatlayan ise belgedir.” Günümüzde bir çok kurum yada kuruluş  işe alım öncesinde sertifika talebinde bulunur. Sertifikalar sizin o konuda bilgili olduğunuzu gösteren önemli resmi belgelerden biridir. Almış olduğunuz eğitime ait bilginizin yetkinliğini ispatlar niteliktedir. Kariyerinize ve hayatınıza artı değer katmak için bilginizin gücünden, özgeçmişinizi güçlendirmek için belgenizin gücünden faydalanmanız gerekir.

Sertifikaların geçerliliği nasıldır?

Online eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları YÖNAD işbirliği ile hazırlanmıştır. YÖNAD (Yönetim Araştırmaları Derneği) tamamen Profesör ve Doçent Doktor düzeyinde  akademisyenlerin oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur. YÖNAD hakkında daha fazla bilgi için www.yonad.org.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yurtdışı ofislerimizden (İngiltere, Kıbrıs) aldığınız özel eğitimler AKADEMAS UK tarafından onaylı olup Europass sertifika ekleri ile birlikle Uluslararası Geçerliliğe sahiptir.

Europass nedir?

Yeterliliklerin aday ülkeler dâhil AB’de açıkça ve kolayca anlaşılmasını sağlamak ve bu sayede mezunların ve öğrencilerin istihdamını ve hareketliliğini arttırmak amacıyla Avrupa Parlamentosunun ve Konseyin yeterlilikler için tek bir saydamlık çerçevesi konusundaki 15 Aralık 2004 tarihli 2241/2004/EC sayılı Kararı ile EUROPASS (Avrupa Pasaportu) oluşturulmuştur. Europass dokümanları, Avrupa Birliği düzeyinde bir eğitim programına girmek isteyen veya iş arayan Avrupa vatandaşlarının gönüllü kullanımına açık ve sahip oldukları niteliklerini ve yeterliliklerini daha iyi göstermelerinde yardımcı olmak amaçlı yetkinlik ve yeterliliklerde şeffaflığı sağlayan bir dokümanlar klasörüdür.

Europass beş belgeden oluşur:

  • Kendinizin doldurabileceğiniz iki belge (Europass öz geçmiş (CV) ve Europass Dil Pasaportu);
  • Yetkili kurumlar tarafından doldurulan ve verilen diğer üç belge (Europass Sertifika Eki, Europass Diploma Eki ve Europass Hareketlilik).

Daha fazla bilgiye europass merkezinden ulaşabilirsiniz. ⇒Europass 

“Bir şeyi gerçekten bilmek, onu anlatmakla olur.”

 

Sokrates

geotrust